suhkruvatimasina rent

3 põhjust, miks eelistada suhkruvatimasina renti

Peole suhkruvatti soovides tekib paratamatult mõte, kas peaks ise masina rentima või tellima inimese kohapeale, kes suhkruvatti teeb. Kui oled ka kahevahel, siis järgnevalt saad teada 3 põhjust, miks võiks valik langeda masina rendi peale.

1. Aega on piisavalt

Suhkruvatimasinat rentides on masin sinu kasutuses 24h. Mis tähendab, et kõik peokülalised saavad suhkruvatti proovida. Enam ei pea muretsema, et mõni külaline jääb ilma, kuna ei jõudnud õigeks ajaks. Parimal juhul, saad külalisi tervitada suhkruvatiga ka kahel päeval (nt rentides masina reede õhtul ja tagastades laupäeva õhtul). Nii saavad ka eri päevadel tulnud külalised suud magusaks.

2. Suhkruvatt Sinule sobivas asukohas

Masinat rentides ei pea muretsema asukoha pärast, sest suhkruvatti keerutad sa ise või Sinu külalised! Kui tavapäraselt pakuvad suhkruvatitegijad teenust teatud piirkonnas, siis piirkonnast väljas võib lisanduda teenuse hinnale veel sõidu- ja täiendav ajakulu. See aga ajab teenuse hinna väga kõrgeks. Nii saad hoida kulusid kontrolli all ja pidada oma pidu ükskõik kus sulle meeldib (peaasi, et vool olemas oleks) 🙂

3. Säästad raha

Suhkruvatimasinat rentides saad kaasa nii suhkru kui pulgad, et 50 inimesele magustoitu pakkuda. Kuna masin on Sinu kasutuses pikemalt, saavad külalised ka mitu suhkruvatti süüa ning kartust, et see otsas saab ei ole (võid kg valget suhkrut lisaks kaasa võtta ja pidu jätkub kauemaks). Tordiga sama lugu paraku ei ole…

Küll aga võib üks vahva suhkruvatimasin täita külaliste magusavajaduse ning täiendavat raha tordi, koogi, muffinite vms peale pole vaja kulutada (tavaliselt jääb suur osa söömata). Seega mõtlemise koht – ehk saaks peo peetud ka ainult suhkruvatiga?

 

Kui Sa aga ei ole veel kindel oma valikus, siis saad teisi võimalusi uurida siit

Leave a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga